Pioneers in the industry, we offer double vibro forming table, single vibro forming table, grage & jolly vibro table, designer tiles vibro forming table and cement concrete tiles vibro forming table from India.
₹ 170000 / Set Get Latest Price
| Work Surface | MS |
| Brand | SBE |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Power (HP) | 0.5 hp |
| Voltage (V) | 220 V |
₹ 330000 / Piece Get Latest Price
| Work Surface | MS |
| Model Name/Number | SBE |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Power (HP) | 0.5 hp |
| Voltage (V) | 220 V |
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Squire Type |
| Model Name/Number | Grage & Jolly Vibro Table |
| Capacity | 2 HP |
| Material | Iron |
| Automation Grade | Manual |
| Color | FR Blue |
| Brand/Make | Sk Tiles Machinery |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 430000 / Piece Get Latest Price
| Load Capacity | 200-250 kg |
| Work Surface | Stainless Steel |
| Type Of Mast | Double Mast |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
₹ 80000 / Piece Get Latest Price
| Material | Mild Steel |
| Work Surface | Stainless Steel |
| Automation Grade | Automatic |
K Jayan (Partner)
Sri Bhagawathi Engineering
488/1, Annaiyappan Street, Nallampalayam Ganapathy Post
Coimbatore - 641006, Tamil Nadu, India